De Roode Hoeve open tuindagen

14 July, 10:00 – 17:00

De Roode Hoeve, Nijbroek

Bezoek de Roode Hoeve op de open tuindagen!

Rondom de meer dan 100 jaar oude IJsselhoeve, liggen verschillende tuinen. Je wandelt langs veldschuren, langs vier bont gekleurde bloemvakken. Lange paden door de wilde grassen laten je het open landschap beleven.

De veldschuren zijn in juni bedekt met een zee van ramblerrozen. Bont gekleurde bloemvakken vormen een zomerse pluktuin voor eigen gebruik. Lange paden door wilde grassen laten je het open landschap optimaal beleven.

Via de boomgaard kom je aan de voorkant van de hoeve met weelderige, door hagen omsloten borders op kleur, een rozen berceau en prachtige oude bomen.

Voor het huis ligt de Engelse landschapstuin met ronde vormen en zicht tot aan de horizon.

De ruime Tuinkamer en diverse terrassen nodigen je uit om onder alle weersomstandigheden te genieten van een kop koffie of thee. 

Bezoek op afspraak is mogelijk voor groepen van minimaal 15 personen, overdag eventueel inclusief een lunch of op een mooie zomeravond.

All dates

  • Thu 9 May.
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 19 May.
    • 10:00 – 17:00
  • Mon 20 May.
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 2 Jun.
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 9 Jun.
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 16 Jun.
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 23 Jun.
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 30 Jun.
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 7 Jul.
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 14 Jul.
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 21 Jul.
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 28 Jul.
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 4 Aug.
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 11 Aug.
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 18 Aug.
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 25 Aug.
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 1 Sep.
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 8 Sep.
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 15 Sep.
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 22 Sep.
    • 10:00 – 17:00

Opening hours

  • Thu 9 May
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 19 May
    • 10:00 – 17:00
  • Mon 20 May
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 2 June
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 9 June
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 16 June
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 23 June
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 30 June
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 7 July
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 14 July
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 21 July
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 28 July
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 4 August
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 11 August
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 18 August
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 25 August
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 1 September
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 8 September
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 15 September
    • 10:00 – 17:00
  • Sun 22 September
    • 10:00 – 17:00

Address and contact

De Roode Hoeve

Middendijk 14
7397 NA Nijbroek

Sun 14 July

10:00 – 17:00

Nearby

We have found the following locations near De Roode Hoeve open tuindagen:

Related articles