Expositie OP REIS!

12 July, 13:30 – 16:00

Museum Nijkerk, Nijkerk

In Museum Nijkerk is tot en met september 2024 de expositie ‘Op reis’ te zien, over reizen van en naar Nijkerk. In de expositie wordt de geschiedenis van het reizen uitgelicht. Boeiend is hoe reizigers die Nijkerk in de loop van de eeuwen aandeden, hun impressies van de stad in woord of beeld vastlegden. Met […]

In Museum Nijkerk is tot en met september 2024 de expositie ‘Op reis’ te zien, over reizen van en naar Nijkerk.

In de expositie wordt de geschiedenis van het reizen uitgelicht.

Boeiend is hoe reizigers die Nijkerk in de loop van de eeuwen aandeden, hun impressies van de stad in woord of beeld vastlegden.

Met prachtige foto’s en beeldpresentaties is te beleven hoe Nijkerkers in het verleden en heden op verkenning uittrokken, dichtbij en ver weg. U kunt met een bezoek aan het museum de wereld mee ontdekken en meereizen te voet, per fiets, per schip of met de trein, de auto en het vliegtuig. 

Jong en oud kunnen een groot elektrospel doen met uitdrukkingen op reisgebied en het is leuk om te zien hoe verschillende reismogelijkheden met behulp van speelgoed zijn uitgebeeld.

Openingstijden Museum Nijkerk: dinsdag t/m vrijdag 13.30 – 16.30 uur en op zaterdag 13.00 – 16.00 uur.

All dates

  • Tue 9 Apr.
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 10 Apr.
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 11 Apr.
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 12 Apr.
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 13 Apr.
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 14 Apr.
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 15 Apr.
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 16 Apr.
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 17 Apr.
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 18 Apr.
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 19 Apr.
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 20 Apr.
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 21 Apr.
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 22 Apr.
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 23 Apr.
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 24 Apr.
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 25 Apr.
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 26 Apr.
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 27 Apr.
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 28 Apr.
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 29 Apr.
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 30 Apr.
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 1 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 2 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 3 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 4 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 5 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 6 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 7 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 8 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 9 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 10 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 11 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 12 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 13 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 14 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 15 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 16 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 17 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 18 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 19 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 20 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 21 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 22 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 23 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 24 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 25 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 26 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 27 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 28 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 29 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 30 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 31 May.
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 1 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 2 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 3 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 4 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 5 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 6 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 7 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 8 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 9 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 10 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 11 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 12 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 13 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 14 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 15 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 16 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 17 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 18 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 19 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 20 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 21 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 22 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 23 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 24 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 25 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 26 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 27 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 28 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 29 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 30 Jun.
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 1 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 2 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 3 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 4 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 5 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 6 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 7 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 8 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 9 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 10 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 11 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 12 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 13 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 14 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 15 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 16 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 17 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 18 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 19 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 20 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 21 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 22 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 23 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 24 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 25 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 26 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 27 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 28 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 29 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 30 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 31 Jul.
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 1 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 2 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 3 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 4 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 5 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 6 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 7 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 8 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 9 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 10 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 11 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 12 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 13 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 14 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 15 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 16 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 17 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 18 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 19 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 20 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 21 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 22 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 23 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 24 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 25 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 26 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 27 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 28 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 29 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 30 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 31 Aug.
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 1 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 2 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 3 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 4 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 5 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 6 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 7 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 8 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 9 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 10 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 11 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 12 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 13 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 14 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 15 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 16 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 17 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 18 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 19 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 20 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 21 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 22 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 23 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 24 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 25 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 26 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 27 Sep.
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 28 Sep.
    • 13:30 – 16:00

Opening hours

  • Tue 9 April
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 10 April
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 11 April
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 12 April
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 13 April
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 14 April
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 15 April
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 16 April
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 17 April
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 18 April
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 19 April
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 20 April
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 21 April
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 22 April
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 23 April
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 24 April
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 25 April
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 26 April
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 27 April
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 28 April
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 29 April
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 30 April
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 1 May
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 2 May
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 3 May
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 4 May
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 5 May
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 6 May
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 7 May
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 8 May
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 9 May
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 10 May
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 11 May
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 12 May
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 13 May
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 14 May
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 15 May
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 16 May
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 17 May
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 18 May
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 19 May
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 20 May
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 21 May
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 22 May
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 23 May
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 24 May
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 25 May
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 26 May
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 27 May
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 28 May
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 29 May
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 30 May
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 31 May
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 1 June
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 2 June
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 3 June
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 4 June
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 5 June
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 6 June
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 7 June
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 8 June
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 9 June
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 10 June
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 11 June
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 12 June
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 13 June
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 14 June
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 15 June
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 16 June
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 17 June
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 18 June
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 19 June
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 20 June
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 21 June
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 22 June
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 23 June
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 24 June
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 25 June
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 26 June
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 27 June
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 28 June
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 29 June
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 30 June
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 1 July
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 2 July
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 3 July
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 4 July
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 5 July
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 6 July
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 7 July
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 8 July
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 9 July
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 10 July
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 11 July
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 12 July
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 13 July
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 14 July
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 15 July
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 16 July
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 17 July
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 18 July
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 19 July
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 20 July
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 21 July
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 22 July
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 23 July
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 24 July
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 25 July
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 26 July
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 27 July
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 28 July
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 29 July
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 30 July
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 31 July
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 1 August
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 2 August
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 3 August
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 4 August
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 5 August
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 6 August
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 7 August
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 8 August
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 9 August
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 10 August
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 11 August
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 12 August
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 13 August
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 14 August
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 15 August
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 16 August
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 17 August
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 18 August
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 19 August
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 20 August
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 21 August
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 22 August
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 23 August
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 24 August
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 25 August
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 26 August
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 27 August
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 28 August
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 29 August
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 30 August
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 31 August
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 1 September
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 2 September
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 3 September
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 4 September
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 5 September
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 6 September
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 7 September
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 8 September
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 9 September
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 10 September
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 11 September
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 12 September
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 13 September
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 14 September
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 15 September
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 16 September
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 17 September
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 18 September
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 19 September
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 20 September
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 21 September
    • 13:30 – 16:00
  • Sun 22 September
    • 13:30 – 16:00
  • Mon 23 September
    • 13:30 – 16:00
  • Tue 24 September
    • 13:30 – 16:00
  • Wed 25 September
    • 13:30 – 16:00
  • Thu 26 September
    • 13:30 – 16:00
  • Fri 27 September
    • 13:30 – 16:00
  • Sat 28 September
    • 13:30 – 16:00

Address and contact

Museum Nijkerk

Venestraat 16
3861 BX Nijkerk

Fri 12 July

13:30 – 16:00

Nearby

We have found the following locations near Expositie OP REIS!:

Related articles