Geitenyoga

27 July, 10:30

Geitenboerderij De Groote Stroe, Stroe

Workshop yoga/mindfulness tussen de geiten op de biologische boerderij de groote Stroe. Iedereen kan meedoen, dus kom lekker genieten en ontspannen bij onze lieve geiten.

Workshop yoga/mindfulness tussen de geiten op de biologische boerderij de groote Stroe. Iedereen kan meedoen, dus kom lekker genieten en ontspannen bij onze lieve geiten. We wandelen eerst naar de kudde geiten. Een aantal geiten zullen naar je toekomen omdat ze het heerlijk vinden om geaaid te worden. Daarna doen we de yoga tussen de jonge kudde buiten in het weiland. Het is diervriendelijk en in natuurlandbouw. Dus kom genieten bij onze lieve geiten.

All dates

  • Sat 15 Jun.
    • 10:30
  • Sat 22 Jun.
    • 10:30
  • Sat 29 Jun.
    • 10:30
    • 13:30
  • Sat 6 Jul.
    • 13:30
  • Sat 27 Jul.
    • 10:30

Opening hours

  • Sat 15 June
    • 10:30
  • Sat 22 June
    • 10:30
  • Sat 29 June
    • 10:30
    • 13:30
  • Sat 6 July
    • 13:30
  • Sat 27 July
    • 10:30

Address and contact

Geitenboerderij De Groote Stroe

Wolweg 21
3776 LM Stroe

Sat 27 July

10:30

Nearby

We have found the following locations near Geitenyoga:

Related articles