Heide- en Kerkdiensten Gemeente Putten

22 July, 11:00 – 12:00

Krachtighuizerheide (achter Summiopark "De Heihaas"), Putten

In de zomervakantie vinden er op zondag kerkdiensten plaats in de open lucht. Tip: neem je eigen stoeltje mee!

In de zomervakantie vinden er op zondag kerkdiensten plaats in de open lucht. Tip: neem je eigen stoeltje mee!

All dates

  • Mon 15 Jul.
    • 11:00 – 12:00
  • Mon 22 Jul.
    • 11:00 – 12:00
  • Mon 29 Jul.
    • 11:00 – 12:00
  • Mon 5 Aug.
    • 11:00 – 12:00
  • Mon 12 Aug.
    • 11:00 – 12:00
  • Mon 19 Aug.
    • 11:00 – 12:00

Opening hours

  • Mon 15 July
    • 11:00 – 12:00
  • Mon 22 July
    • 11:00 – 12:00
  • Mon 29 July
    • 11:00 – 12:00
  • Mon 5 August
    • 11:00 – 12:00
  • Mon 12 August
    • 11:00 – 12:00
  • Mon 19 August
    • 11:00 – 12:00

Address and contact

Krachtighuizerheide (achter Summiopark "De Heihaas")

Krachtighuizerweg
Putten

Mon 22 July

11:00 – 12:00

Nearby

We have found the following locations near Heide- en Kerkdiensten Gemeente Putten:

Related articles