Heideweek 2024

23 August,

Kuiperplein , Ede

De gezelligste week van het jaar. Voor jong en oud!

De Heideweek is dé feestweek van Ede en één van de grootste evenementen van Gelderland. Met een bomvol programma wordt de bloeitijd van de heide gevierd. Verspreid over alle dorpen van de gemeente Ede vinden verschillende evenementen plaats. 

Houd de website van de Heideweek in de gaten voor de meest actuele informatie en programma’s.

All dates

  • Fri 23 Aug.
  • Sat 24 Aug.
  • Sun 25 Aug.
  • Mon 26 Aug.
  • Tue 27 Aug.
  • Wed 28 Aug.
  • Thu 29 Aug.
  • Fri 30 Aug.
  • Sat 31 Aug.

Opening hours

  • Fri 23 August
  • Sat 24 August
  • Sun 25 August
  • Mon 26 August
  • Tue 27 August
  • Wed 28 August
  • Thu 29 August
  • Fri 30 August
  • Sat 31 August

Address and contact

Kuiperplein

Kuiperplein
6713 AL Ede

Fri 23 August

Nearby

We have found the following locations near Heideweek 2024:

Related articles