Inspiratie wandeling

15 July, 09:00 – 13:00

Happy Mindful US, Putten

Deze natuur wandeling van 4 uur heeft tot doel weer in contact te komen met de diepere lagen van jezelf waar je vaak door het drukke, jachtige leven van vervreemd bent geraakt. Met behulp van inzicht en reflectieoefeningen, adem en ontspanningstechnieken en inzicht gevende coaching technieken zul je veel van de bijzondere kanten van jezelf […]

Deze natuur wandeling van 4 uur heeft tot doel weer in contact te komen met de diepere lagen van jezelf waar je vaak door het drukke, jachtige leven van vervreemd bent geraakt. Met behulp van inzicht en reflectieoefeningen, adem en ontspanningstechnieken en inzicht gevende coaching technieken zul je veel van de bijzondere kanten van jezelf terug kunnen vinden.

Wat kun je verwachten;

Deze wandeling is volgens veel deelnemers een zeer bijzondere reis in jezelf. De opeenvolging van speciaal geselecteerde oefeningen die leiden tot diepe ontspanningeninzichten in het functioneren van je lichaam en geest zorgen voor een unieke beleving.

Deelname middels reservering vooraf via het reserveringsformulier op de pagina van de workshop. Daar vind je ook een overzicht van alle data en de mogelijkheid een aanvraag te doen voor een individuele workshop. Alle informatie vind je op: https://happymindfulus.nl/inspiratie-wandeling/

All dates

  • Thu 2 May.
    • 09:00 – 13:00
  • Wed 15 May.
    • 09:00 – 13:00
  • Mon 10 Jun.
    • 09:00 – 13:00
  • Mon 24 Jun.
    • 09:00 – 13:00
  • Mon 1 Jul.
    • 09:00 – 13:00
  • Mon 15 Jul.
    • 09:00 – 13:00

Opening hours

  • Thu 2 May
    • 09:00 – 13:00
  • Wed 15 May
    • 09:00 – 13:00
  • Mon 10 June
    • 09:00 – 13:00
  • Mon 24 June
    • 09:00 – 13:00
  • Mon 1 July
    • 09:00 – 13:00
  • Mon 15 July
    • 09:00 – 13:00

Address and contact

Happy Mindful US

Nijverheidsweg 10a
3881 LA Putten

Mon 15 July

09:00 – 13:00

Nearby

We have found the following locations near Inspiratie wandeling:

Related articles