Met de Stoomtrein mee

24 July, 11:35 – 14:35, 14:35 – 15:45

stationstraat 2, Eerbeek

Stap in en reis mee met de stoomtrein vanaf station Eerbeek en reis naar Beekbergen of Dieren.

Alles is veranderd, maar de stoomtrein tussen Apeldoorn en Dieren is gebleven. Niet als een dagelijks vervoermiddel, maar wel als een bijzondere attractie. Beleef het indringende geluid van de stoomfluit. Ervaar het stampen, de stoomontwikkeling en de trekkracht van de machtige stoomlocomotieven. De reis met de stoomtrein voert over de meer dan honderd jaar oude spoorlijn Koningslijn. Een traject dat loopt tussen de Veluwe en de IJsselvallei door, met een afwisselend bos en weidelandschap.

Start vanaf station Eerbeek en bezoek museumstation Beekbergen.

In het museumstation vindt u een prachtig oud stationsgebouw met een authentiek stationskantoor, een grote draaischijf, een rijdende kolenkraan, waterkolommen, armseinen, handbediende overwegen en nog veel meer wat vroeger op en naast het spoor te zien was. Een bezoek aan het stoomdepot geeft u een indruk van het stoomtijdperk uit de vorige eeuw.

All dates

  • Wed 17 Jul.
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Thu 18 Jul.
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Fri 19 Jul.
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Wed 24 Jul.
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Thu 25 Jul.
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Fri 26 Jul.
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Wed 31 Jul.
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Thu 1 Aug.
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Fri 2 Aug.
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Wed 7 Aug.
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Thu 8 Aug.
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Fri 9 Aug.
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Wed 14 Aug.
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Thu 15 Aug.
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Fri 16 Aug.
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Wed 21 Aug.
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Thu 22 Aug.
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Fri 23 Aug.
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Wed 28 Aug.
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Thu 29 Aug.
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Wed 10 Jul.
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Thu 11 Jul.
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Fri 12 Jul.
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45

Opening hours

  • Wed 17 July
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Thu 18 July
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Fri 19 July
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Wed 24 July
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Thu 25 July
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Fri 26 July
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Wed 31 July
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Thu 1 August
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Fri 2 August
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Wed 7 August
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Thu 8 August
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Fri 9 August
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Wed 14 August
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Thu 15 August
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Fri 16 August
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Wed 21 August
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Thu 22 August
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Fri 23 August
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Wed 28 August
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Thu 29 August
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Wed 10 July
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Thu 11 July
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45
  • Fri 12 July
    • 11:35 – 14:35
    • 14:35 – 15:45

Address and contact

stationstraat 2

stationstraat 2
Eerbeek

Wed 24 July

11:35 – 14:35, 14:35 – 15:45

Nearby

We have found the following locations near Met de Stoomtrein mee:

Related articles