Ontmoet de kasteelbewoners

11 August, 11:00 – 15:30

Kasteel Cannenburch, Vaassen

De vroegere kasteelbewoners van kasteel Cannenburch komen elke tweede zondag van de maand weer tot leven en vertellen je graag meer over het kasteel in hun tijd.

De vroegere kasteelbewoners van kasteel Cannenburch komen elke tweede zondag van de maand weer tot leven en vertellen je graag meer over het kasteel in hun tijd. Ervaar het leven van de kasteelbewoners uit vroegere tijden.

Daal de trappen af en kijk in de keuken of de kok en zijn hulp al het avondeten aan het voorbereiden zijn. Misschien tref je de kasteelvrouwe net in de bovenzaal bij de kwartierstaat. Ondertussen houdt de hoofd huishouding in de gaten of de brug wel geveegd is en de dienstbodes niet aan het nietsnutten zijn.

Als de heer des huizes toevallig net thuis is van een van zijn vele reizen, vind je hem ongetwijfeld in de Herenkamer, heerlijk genietend van de rust. Allen laten ze je graag zien hoe het leven vroeger in het kasteel was. Toegankelijk met regulier entreeticket. Reserveren wordt aanbevolen. 

All dates

  • Mon 15 Apr.
    • 11:00 – 15:30
  • Mon 13 May.
    • 11:00 – 15:30
  • Mon 10 Jun.
    • 11:00 – 15:30
  • Sun 14 Jul.
    • 11:00 – 15:30
  • Sun 11 Aug.
    • 11:00 – 15:30
  • Sun 8 Sep.
    • 11:00 – 15:30
  • Sun 13 Oct.
    • 11:00 – 15:30

Opening hours

  • Mon 15 April
    • 11:00 – 15:30
  • Mon 13 May
    • 11:00 – 15:30
  • Mon 10 June
    • 11:00 – 15:30
  • Sun 14 July
    • 11:00 – 15:30
  • Sun 11 August
    • 11:00 – 15:30
  • Sun 8 September
    • 11:00 – 15:30
  • Sun 13 October
    • 11:00 – 15:30

Address and contact

Kasteel Cannenburch

Maarten van Rossumplein 4
8171 EB Vaassen

Sun 11 August

11:00 – 15:30

Nearby

We have found the following locations near Ontmoet de kasteelbewoners:

Related articles