Orgelconcert zomerserie Hersteld Hervormde Gemeente Putten

20 July, 20:00

Hersteld Hervormde Gemeente Putten, Putten

Op de zaterdagen in juli en medio augustus kunt u genieten van Orgelconcerten in de Hersteld Hervormde Gemeente Putten. 

Op de zaterdagen in juli en medio augustus kunt u genieten van Orgelconcerten in de Hersteld Hervormde Gemeente Putten. 

All dates

  • Sat 13 Jul.
    • 12:00 – 21:00
    • 20:00 – 00:00
  • Sat 20 Jul.
    • 12:00 – 21:00
    • 20:00
  • Sat 27 Jul.
    • 12:00 – 21:00
  • Sat 3 Aug.
    • 12:00 – 21:00
    • 20:00
  • Sat 10 Aug.
    • 12:00 – 21:00
    • 20:00
  • Tue 27 Aug.
    • 20:00

Opening hours

  • Sat 13 July
    • 12:00 – 21:00
    • 20:00 – 00:00
  • Sat 20 July
    • 12:00 – 21:00
    • 20:00
  • Sat 27 July
    • 12:00 – 21:00
  • Sat 3 August
    • 12:00 – 21:00
    • 20:00
  • Sat 10 August
    • 12:00 – 21:00
    • 20:00
  • Tue 27 August
    • 20:00

Address and contact

Hersteld Hervormde Gemeente Putten

Henslare 2
3882 PK Putten

Sat 20 July

20:00

Nearby

We have found the following locations near Orgelconcert zomerserie Hersteld Hervormde Gemeente Putten:

Related articles