Professor Arch en het mysterie van het verloren verleden.

18 July, 11:00, 13:30, 15:00

Museum Het Pakhuis, Ermelo

Professor Arch, een archeoloog en ontdekkingsreiziger, heeft een dringende oproep aan alle jonge geschiedenisliefhebbers. “Kom jij ook deelnemen aan mijn meest uitdagende missie ooit!”

Deze activiteit nodigt kinderen samen met hun ouders uit om deel te nemen aan een spannend archeologisch avontuur door de tijd. Tijdens dit unieke evenement gaan kinderen aan de slag om de verstoorde tijdlijn te herstellen. Samen kunnen we de tijd terugdraaien en de oude voorwerpen in het juiste tijdvak zetten. Voor deze activiteit heb je je mobiele telefoon nodig. Deze activiteit is geschikt voor gezinnen.

All dates

  • Wed 1 May.
    • 11:00
    • 13:30
    • 16:00
  • Tue 7 May.
    • 11:00
    • 13:30
    • 15:00
  • Thu 18 Jul.
    • 11:00
    • 13:30
    • 15:00
  • Wed 31 Jul.
    • 11:00
    • 13:30
    • 15:00
  • Thu 15 Aug.
    • 11:00
    • 13:30
    • 15:00
  • Thu 22 Aug.
    • 11:00
    • 13:30
    • 15:00

Opening hours

  • Wed 1 May
    • 11:00
    • 13:30
    • 16:00
  • Tue 7 May
    • 11:00
    • 13:30
    • 15:00
  • Thu 18 July
    • 11:00
    • 13:30
    • 15:00
  • Wed 31 July
    • 11:00
    • 13:30
    • 15:00
  • Thu 15 August
    • 11:00
    • 13:30
    • 15:00
  • Thu 22 August
    • 11:00
    • 13:30
    • 15:00

Address and contact

Museum Het Pakhuis

Molenaarsplein 24
3851 MZ Ermelo

Thu 18 July

11:00, 13:30, 15:00

Nearby

We have found the following locations near Professor Arch en het mysterie van het verloren verleden.:

Related articles