September ’44 wandeling

1 September, 14:00 – 15:30

Kasteel Doorwerth, Doorwerth

Tijdens de slag om Arnhem en daarna is rond kasteel Doorwerth zwaar gevochten. Tijdens een speciale rondleiding loop je met de kasteelgids langs opmerkelijke plekken uit de strijd en wordt het verhaal verteld aan de hand van foto’s en ooggetuigenverslagen.

Tijdens de slag om Arnhem en daarna is rond kasteel Doorwerth zwaar gevochten. Tijdens een speciale rondleiding loop je met de kasteelgids langs opmerkelijke plekken uit de strijd en wordt het verhaal verteld aan de hand van foto’s en ooggetuigenverslagen. Vooraf reserveren voor deze activiteit is noodzakelijk en kan via www.glk.nl/doorwerth Wanneer je met meer dan 8 personen denkt te komen graag doorgeven via doorwerth@glk.nl

All dates

  • Sun 5 May.
    • 14:00 – 15:30
  • Mon 20 May.
    • 14:00 – 15:30
  • Sun 1 Sep.
    • 14:00 – 15:30
  • Sun 15 Sep.
    • 14:00 – 15:30
  • Sun 6 Oct.
    • 14:00 – 15:30
  • Sun 13 Oct.
    • 14:00 – 15:30
  • Sun 20 Oct.
    • 14:00 – 15:30

Opening hours

  • Sun 5 May
    • 14:00 – 15:30
  • Mon 20 May
    • 14:00 – 15:30
  • Sun 1 September
    • 14:00 – 15:30
  • Sun 15 September
    • 14:00 – 15:30
  • Sun 6 October
    • 14:00 – 15:30
  • Sun 13 October
    • 14:00 – 15:30
  • Sun 20 October
    • 14:00 – 15:30

Address and contact

Kasteel Doorwerth

Fonteinallee 2b
6865 ND Doorwerth

Sun 1 September

14:00 – 15:30

Nearby

We have found the following locations near September ’44 wandeling:

Related articles