Trap, Proef & Beleefroute

20 July,

Kerkplein 15, Putten

Tijdens deze mooie fietsroute van 37km fiets je door de prachtige omgeving van Putten en krijg je op vier locaties wat lekkers te eten en te drinken. Naast een lekker verzadigd gevoel eindig je de route ook met vele mooie herinneringen. Op de verschillende locaties is er naast het genieten van iets lekkers ook mogelijkheid […]

Tijdens deze mooie fietsroute van 37km fiets je door de prachtige omgeving van Putten en krijg je op vier locaties wat lekkers te eten en te drinken. Naast een lekker verzadigd gevoel eindig je de route ook met vele mooie herinneringen. Op de verschillende locaties is er naast het genieten van iets lekkers ook mogelijkheid om de plek te beleven. Zo kun je bijvoorbeeld de bostoren op Landgoed Schovenhorst beklimmen, de geiten bij Geitenboerderij de Vrolijke Geit ontmoeten of het museum bezoeken bij de Mariahoeve.

De route kan gefietst worden van juni tot en met september, van woensdag tot en met zaterdag. 

All dates

  • Sat 1 Jun.
  • Sun 2 Jun.
  • Thu 6 Jun.
  • Fri 7 Jun.
  • Sat 8 Jun.
  • Sun 9 Jun.
  • Thu 13 Jun.
  • Fri 14 Jun.
  • Sat 15 Jun.
  • Sun 16 Jun.
  • Thu 20 Jun.
  • Fri 21 Jun.
  • Sat 22 Jun.
  • Sun 23 Jun.
  • Thu 27 Jun.
  • Fri 28 Jun.
  • Sat 29 Jun.
  • Sun 30 Jun.
  • Thu 4 Jul.
  • Fri 5 Jul.
  • Sat 6 Jul.
  • Sun 7 Jul.
  • Thu 11 Jul.
  • Fri 12 Jul.
  • Sat 13 Jul.
  • Sun 14 Jul.
  • Thu 18 Jul.
  • Fri 19 Jul.
  • Sat 20 Jul.
  • Sun 21 Jul.
  • Thu 25 Jul.
  • Fri 26 Jul.
  • Sat 27 Jul.
  • Sun 28 Jul.
  • Thu 1 Aug.
  • Fri 2 Aug.
  • Sat 3 Aug.
  • Sun 4 Aug.
  • Thu 8 Aug.
  • Fri 9 Aug.
  • Sat 10 Aug.
  • Sun 11 Aug.
  • Thu 15 Aug.
  • Fri 16 Aug.
  • Sat 17 Aug.
  • Sun 18 Aug.
  • Thu 22 Aug.
  • Fri 23 Aug.
  • Sat 24 Aug.
  • Sun 25 Aug.
  • Thu 29 Aug.
  • Fri 30 Aug.
  • Sat 31 Aug.
  • Sun 1 Sep.
  • Thu 5 Sep.
  • Fri 6 Sep.
  • Sat 7 Sep.
  • Sun 8 Sep.
  • Thu 12 Sep.
  • Fri 13 Sep.
  • Sat 14 Sep.
  • Sun 15 Sep.
  • Thu 19 Sep.
  • Fri 20 Sep.
  • Sat 21 Sep.
  • Sun 22 Sep.
  • Thu 26 Sep.
  • Fri 27 Sep.
  • Sat 28 Sep.
  • Sun 29 Sep.

Opening hours

  • Sat 1 June
  • Sun 2 June
  • Thu 6 June
  • Fri 7 June
  • Sat 8 June
  • Sun 9 June
  • Thu 13 June
  • Fri 14 June
  • Sat 15 June
  • Sun 16 June
  • Thu 20 June
  • Fri 21 June
  • Sat 22 June
  • Sun 23 June
  • Thu 27 June
  • Fri 28 June
  • Sat 29 June
  • Sun 30 June
  • Thu 4 July
  • Fri 5 July
  • Sat 6 July
  • Sun 7 July
  • Thu 11 July
  • Fri 12 July
  • Sat 13 July
  • Sun 14 July
  • Thu 18 July
  • Fri 19 July
  • Sat 20 July
  • Sun 21 July
  • Thu 25 July
  • Fri 26 July
  • Sat 27 July
  • Sun 28 July
  • Thu 1 August
  • Fri 2 August
  • Sat 3 August
  • Sun 4 August
  • Thu 8 August
  • Fri 9 August
  • Sat 10 August
  • Sun 11 August
  • Thu 15 August
  • Fri 16 August
  • Sat 17 August
  • Sun 18 August
  • Thu 22 August
  • Fri 23 August
  • Sat 24 August
  • Sun 25 August
  • Thu 29 August
  • Fri 30 August
  • Sat 31 August
  • Sun 1 September
  • Thu 5 September
  • Fri 6 September
  • Sat 7 September
  • Sun 8 September
  • Thu 12 September
  • Fri 13 September
  • Sat 14 September
  • Sun 15 September
  • Thu 19 September
  • Fri 20 September
  • Sat 21 September
  • Sun 22 September
  • Thu 26 September
  • Fri 27 September
  • Sat 28 September
  • Sun 29 September

Address and contact

Kerkplein 15

Kerkplein 15
3881 BH Putten

Sat 20 July

Nearby

We have found the following locations near Trap, Proef & Beleefroute:

Related articles