Verborgen Trappentour

17 July, 11:00, 13:00

Kasteel Cannenburch, Vaassen

Ga met een gids via geheime gangen en trappen op ontdekking door het kasteel en eindig je tocht met een prachtig uitzicht.

Ga met een gids via geheime gangen en trappen op ontdekking door het kasteel en eindig je tocht met een prachtig uitzicht. Van april t/m september krijgen 40 bezoeker per maand de kans om onder begeleiding van een gids de kans om te ontdekken wat er achter de gesloten deuren van het kasteel afspeelt.

De gids leidt je via de gewelven en de keuken naar de bel-etage van het kasteel. Vervolgens opent een onopvallende deur, laat je alle overige museumbezoekers achter je en begint de klim richting de toren van het kasteel. Onderweg kom je verschillende dienstruimtes tegen en breng je onder andere een bezoek aan de fragmentenzolder. De tour eindigt met een prachtig uitzicht op de omliggende waterrijke omgeving vanuit ‘De UI’ van het kasteel.

De rondleiding duurt circa 1 uur en is in verband met de vele trappen helaas niet geschikt voor kleine kinderen en bezoekers die slecht ter been zijn. Reserveren is noodzakelijk – er is plaats voor maximaal 10 personen per tour. 

All dates

  • Wed 17 Jul.
    • 11:00 – 12:00
    • 13:00 – 14:00
  • Sat 3 Aug.
    • 11:00
  • Thu 22 Aug.
    • 11:00
    • 13:00
  • Sun 8 Sep.
    • 11:00
    • 13:00
  • Thu 19 Sep.
    • 11:00
    • 13:00

Opening hours

  • Wed 17 July
    • 11:00 – 12:00
    • 13:00 – 14:00
  • Sat 3 August
    • 11:00
  • Thu 22 August
    • 11:00
    • 13:00
  • Sun 8 September
    • 11:00
    • 13:00
  • Thu 19 September
    • 11:00
    • 13:00

Address and contact

Kasteel Cannenburch

Maarten van Rossumplein 4
8171 EB Vaassen

Wed 17 July

11:00, 13:00

Nearby

We have found the following locations near Verborgen Trappentour:

Related articles