Zalf & Papaver – Een Apeldoornse duizend-en-een-nacht vertelling

7 September,

Churchillplein 1, Apeldoorn

ALARM! In de Zwitsalfabriek is een ongeluk gebeurd. Een journalist van de regionale omroep komt verhaal halen, maar treft een gesloten gemeenschap aan. Voorman Gé wil zich niet uitspreken over wat er precies is gebeurd.

ALARM! In de Zwitsalfabriek is een ongeluk gebeurd. Een journalist van de regionale omroep komt verhaal halen, maar treft een gesloten gemeenschap aan. Voorman Gé wil zich niet uitspreken over wat er precies is gebeurd. Wat schuilt er achter de fabrieksfaçade van zachte babyverzorgingsproducten? De vrouwelijke fabrieksmedewerkers pakken dagelijks aan de lopende band fris ruikende zalven in, terwijl hun mannelijke collega’s achter gesloten deuren verdwijnen. Totdat Lena’s nieuwsgierigheid de overhand neemt en ze – vermomd als man – binnendringt op de chemische afdeling. De verborgen papaveroase die ze hier aantreft, voert Lena en haar stille liefde Arthur weg van het monotone fabriekswerk naar een betoverende duizend-en-een-nacht wereld. Maar deze gezamenlijke droomvluchten naar het Midden-Oosten zijn niet zonder gevolgen. Hoe krijgt de voorman de Apeldoornse Zwitsalfabriek weer in het gareel? Zalf & Papaver verbindt op fantasievolle wijze twee verschillende werelden met elkaar, die meer met elkaar gemeen hebben dan je op het eerste gezicht zou verwachten. Verbonden via papaver smelten het Westen en het Oosten onoverkomelijk samen.

All dates

  • Sat 7 Sep.
  • Sun 8 Sep.
  • Mon 9 Sep.
  • Tue 10 Sep.
  • Wed 11 Sep.
  • Thu 12 Sep.
  • Fri 13 Sep.
  • Sat 14 Sep.
  • Sun 15 Sep.

Opening hours

  • Sat 7 September
  • Sun 8 September
  • Mon 9 September
  • Tue 10 September
  • Wed 11 September
  • Thu 12 September
  • Fri 13 September
  • Sat 14 September
  • Sun 15 September

Address and contact

Churchillplein 1

Churchillplein 1
7314 BZ Apeldoorn

Sat 7 September

Nearby

We have found the following locations near Zalf & Papaver – Een Apeldoornse duizend-en-een-nacht vertelling:

Related articles