Doe de ridderproef!

24 July, 11:00 – 16:00

Kasteel Doorwerth, Doorwerth

Ridder Corneel woont al jaren op Kasteel Doorwerth. Maar hij wordt al een dagje ouder en kan wel wat hulp gebruiken. Wil jij hem helpen en een echte ridder worden?

Ridder Corneel woont al jaren op Kasteel Doorwerth. Maar hij wordt al een dagje ouder en kan wel wat hulp gebruiken. Wil jij hem helpen en een echte ridder worden? Kom dan naar het kasteel en doe de Ridderproef. Op ontdekkingstocht door het kasteel leer je aan de hand van vragen en opdrachten meer over het leven op het kasteel. En heb je het geheime wachtwoord gekraakt, dan slaat Ridder Corneel je tot ridder voor het leven. Vooraf reserveren via www.glk.nl/doorwerth

All dates

  • Wed 1 May.
    • 11:00 – 16:00
  • Wed 24 Jul.
    • 11:00 – 16:00
  • Wed 31 Jul.
    • 11:00 – 16:00
  • Wed 7 Aug.
    • 11:00 – 16:00
  • Wed 14 Aug.
    • 11:00 – 16:00
  • Wed 21 Aug.
    • 11:00 – 16:00
  • Wed 23 Oct.
    • 11:00 – 16:00

Opening hours

  • Wed 1 May
    • 11:00 – 16:00
  • Wed 24 July
    • 11:00 – 16:00
  • Wed 31 July
    • 11:00 – 16:00
  • Wed 7 August
    • 11:00 – 16:00
  • Wed 14 August
    • 11:00 – 16:00
  • Wed 21 August
    • 11:00 – 16:00
  • Wed 23 October
    • 11:00 – 16:00

Address and contact

Kasteel Doorwerth

Fonteinallee 2b
6865 ND Doorwerth

Wed 24 July

11:00 – 16:00

Nearby

We have found the following locations near Doe de ridderproef!:

Related articles