Ontmoet de boswachter – Groote Modderkolk in Loenen

2 August, 12:00 – 15:00

Natuurmonumenten Groote Modderkolk, Loenen

Op pad met kinderen en ontmoet de boswachter

Altijd al eens een praatje willen maken met de boswachter? Dat kan op iedere eerste zondag van de maand bij Open Erf de Groote Modderkolk in Loenen. Onze boswachters heten je van harte welkom!

  • 1ste zondag van de maand
  • van 12.00 tot 15.00 uur
  • vrije inloop, aanmelden niet nodig
  • gratis toegang
  • prachtig startpunt voor fiets- of wandelroute
  • voor nieuwe leden is er een extra cadeautje

All dates

  • Sat 2 Mar.
    • 12:00 – 15:00
  • Tue 2 Apr.
    • 12:00 – 15:00
  • Thu 2 May.
    • 12:00 – 15:00
  • Sun 2 Jun.
    • 12:00 – 15:00
  • Tue 2 Jul.
    • 12:00 – 15:00
  • Fri 2 Aug.
    • 12:00 – 15:00
  • Mon 2 Sep.
    • 12:00 – 15:00
  • Wed 2 Oct.
    • 12:00 – 15:00
  • Sat 2 Nov.
    • 12:00 – 15:00
  • Mon 2 Dec.
    • 12:00 – 15:00
  • Thu 2 Jan.
    • 12:00 – 15:00
  • Sun 2 Feb.
    • 12:00 – 15:00
  • Sun 2 Mar.
    • 12:00 – 15:00
  • Wed 2 Apr.
    • 12:00 – 15:00
  • Fri 2 May.
    • 12:00 – 15:00
  • Mon 2 Jun.
    • 12:00 – 15:00
  • Wed 2 Jul.
    • 12:00 – 15:00
  • Sat 2 Aug.
    • 12:00 – 15:00

Opening hours

  • Sat 2 March
    • 12:00 – 15:00
  • Tue 2 April
    • 12:00 – 15:00
  • Thu 2 May
    • 12:00 – 15:00
  • Sun 2 June
    • 12:00 – 15:00
  • Tue 2 July
    • 12:00 – 15:00
  • Fri 2 August
    • 12:00 – 15:00
  • Mon 2 September
    • 12:00 – 15:00
  • Wed 2 October
    • 12:00 – 15:00
  • Sat 2 November
    • 12:00 – 15:00
  • Mon 2 December
    • 12:00 – 15:00
  • Thu 2 January
    • 12:00 – 15:00
  • Sun 2 February
    • 12:00 – 15:00
  • Sun 2 March
    • 12:00 – 15:00
  • Wed 2 April
    • 12:00 – 15:00
  • Fri 2 May
    • 12:00 – 15:00
  • Mon 2 June
    • 12:00 – 15:00
  • Wed 2 July
    • 12:00 – 15:00
  • Sat 2 August
    • 12:00 – 15:00

Address and contact

Natuurmonumenten Groote Modderkolk

Vrijenbergweg 24b
7371 AA Loenen

Fri 2 August

12:00 – 15:00

Nearby

We have found the following locations near Ontmoet de boswachter – Groote Modderkolk in Loenen:

Related articles