Pathé Ede: 50Plus

16 July, 13:30

Pathé Ede, Ede

Pathé 50PLUS is altijd weer een gezellig uitje! Elke dinsdag om 13:30 uur worden er prachtige films vertoond, waarbij het aanbod elke twee weken wisselt.

Pathé 50PLUS is altijd weer een gezellig uitje! Elke dinsdag om 13:30 uur worden er prachtige films vertoond, waarbij het aanbod elke twee weken wisselt.

Zo geniet u van de allerbeste films, zonder last te hebben van de drukte bij avond- en weekendvoorstellingen. De voorstellingen hebben een pauze en u ontvangt een gratis kop koffie met een koek. 

Alle leeftijden zijn welkom tijdens 50PLUS!

All dates

  • Tue 6 Feb.
    • 13:30
  • Tue 13 Feb.
    • 13:30
  • Tue 20 Feb.
    • 13:30
  • Tue 27 Feb.
    • 13:30
  • Tue 5 Mar.
    • 13:30
  • Tue 12 Mar.
    • 13:30
  • Tue 19 Mar.
    • 13:30
  • Tue 26 Mar.
    • 13:30
  • Tue 2 Apr.
    • 13:30
  • Tue 9 Apr.
    • 13:30
  • Tue 16 Apr.
    • 13:30
  • Tue 23 Apr.
    • 13:30
  • Tue 30 Apr.
    • 13:30
  • Tue 7 May.
    • 13:30
  • Tue 14 May.
    • 13:30
  • Tue 21 May.
    • 13:30
  • Tue 28 May.
    • 13:30
  • Tue 4 Jun.
    • 13:30
  • Tue 11 Jun.
    • 13:30
  • Tue 18 Jun.
    • 13:30
  • Tue 25 Jun.
    • 13:30
  • Tue 2 Jul.
    • 13:30
  • Tue 9 Jul.
    • 13:30
  • Tue 16 Jul.
    • 13:30
  • Tue 23 Jul.
    • 13:30
  • Tue 30 Jul.
    • 13:30
  • Tue 6 Aug.
    • 13:30
  • Tue 13 Aug.
    • 13:30
  • Tue 20 Aug.
    • 13:30
  • Tue 27 Aug.
    • 13:30
  • Tue 3 Sep.
    • 13:30
  • Tue 10 Sep.
    • 13:30
  • Tue 17 Sep.
    • 13:30
  • Tue 24 Sep.
    • 13:30
  • Tue 1 Oct.
    • 13:30
  • Tue 8 Oct.
    • 13:30
  • Tue 15 Oct.
    • 13:30
  • Tue 22 Oct.
    • 13:30
  • Tue 29 Oct.
    • 13:30
  • Tue 5 Nov.
    • 13:30
  • Tue 12 Nov.
    • 13:30
  • Tue 19 Nov.
    • 13:30
  • Tue 26 Nov.
    • 13:30
  • Tue 3 Dec.
    • 13:30
  • Tue 10 Dec.
    • 13:30
  • Tue 17 Dec.
    • 13:30
  • Tue 24 Dec.
    • 13:30
  • Tue 31 Dec.
    • 13:30
  • Tue 7 Jan.
    • 13:30
  • Tue 14 Jan.
    • 13:30
  • Tue 21 Jan.
    • 13:30
  • Tue 28 Jan.
    • 13:30
  • Tue 4 Feb.
    • 13:30
  • Tue 11 Feb.
    • 13:30
  • Tue 18 Feb.
    • 13:30
  • Tue 25 Feb.
    • 13:30
  • Tue 4 Mar.
    • 13:30
  • Tue 11 Mar.
    • 13:30
  • Tue 18 Mar.
    • 13:30
  • Tue 25 Mar.
    • 13:30
  • Tue 1 Apr.
    • 13:30
  • Tue 8 Apr.
    • 13:30
  • Tue 15 Apr.
    • 13:30
  • Tue 22 Apr.
    • 13:30
  • Tue 29 Apr.
    • 13:30
  • Tue 6 May.
    • 13:30
  • Tue 13 May.
    • 13:30
  • Tue 20 May.
    • 13:30
  • Tue 27 May.
    • 13:30
  • Tue 3 Jun.
    • 13:30

Opening hours

  • Tue 6 February
    • 13:30
  • Tue 13 February
    • 13:30
  • Tue 20 February
    • 13:30
  • Tue 27 February
    • 13:30
  • Tue 5 March
    • 13:30
  • Tue 12 March
    • 13:30
  • Tue 19 March
    • 13:30
  • Tue 26 March
    • 13:30
  • Tue 2 April
    • 13:30
  • Tue 9 April
    • 13:30
  • Tue 16 April
    • 13:30
  • Tue 23 April
    • 13:30
  • Tue 30 April
    • 13:30
  • Tue 7 May
    • 13:30
  • Tue 14 May
    • 13:30
  • Tue 21 May
    • 13:30
  • Tue 28 May
    • 13:30
  • Tue 4 June
    • 13:30
  • Tue 11 June
    • 13:30
  • Tue 18 June
    • 13:30
  • Tue 25 June
    • 13:30
  • Tue 2 July
    • 13:30
  • Tue 9 July
    • 13:30
  • Tue 16 July
    • 13:30
  • Tue 23 July
    • 13:30
  • Tue 30 July
    • 13:30
  • Tue 6 August
    • 13:30
  • Tue 13 August
    • 13:30
  • Tue 20 August
    • 13:30
  • Tue 27 August
    • 13:30
  • Tue 3 September
    • 13:30
  • Tue 10 September
    • 13:30
  • Tue 17 September
    • 13:30
  • Tue 24 September
    • 13:30
  • Tue 1 October
    • 13:30
  • Tue 8 October
    • 13:30
  • Tue 15 October
    • 13:30
  • Tue 22 October
    • 13:30
  • Tue 29 October
    • 13:30
  • Tue 5 November
    • 13:30
  • Tue 12 November
    • 13:30
  • Tue 19 November
    • 13:30
  • Tue 26 November
    • 13:30
  • Tue 3 December
    • 13:30
  • Tue 10 December
    • 13:30
  • Tue 17 December
    • 13:30
  • Tue 24 December
    • 13:30
  • Tue 31 December
    • 13:30
  • Tue 7 January
    • 13:30
  • Tue 14 January
    • 13:30
  • Tue 21 January
    • 13:30
  • Tue 28 January
    • 13:30
  • Tue 4 February
    • 13:30
  • Tue 11 February
    • 13:30
  • Tue 18 February
    • 13:30
  • Tue 25 February
    • 13:30
  • Tue 4 March
    • 13:30
  • Tue 11 March
    • 13:30
  • Tue 18 March
    • 13:30
  • Tue 25 March
    • 13:30
  • Tue 1 April
    • 13:30
  • Tue 8 April
    • 13:30
  • Tue 15 April
    • 13:30
  • Tue 22 April
    • 13:30
  • Tue 29 April
    • 13:30
  • Tue 6 May
    • 13:30
  • Tue 13 May
    • 13:30
  • Tue 20 May
    • 13:30
  • Tue 27 May
    • 13:30
  • Tue 3 June
    • 13:30

Address and contact

Pathé Ede

Ln der Verenigde Naties 150
6716 JE Ede

Tue 16 July

13:30

Nearby

We have found the following locations near Pathé Ede: 50Plus:

Related articles