Cultura: Het Rockin’ Old School Café

15 July, 13:00 – 16:00

Cultura, Ede

Kom elke tweede zondag van de maand van 13.00 tot 16.00 uur naar het Rockin’ Old School Café in het Atrium van Cultura.

Geniet van een middag vol easy listening muziek. Verder weg van het podium is het rustig genoeg voor een goed gesprek met bekenden en nieuwe gezichten. Of je nu rustig wilt luisteren naar de muziek of juist wilt dansen op herkenbare nummers, er is ruimte voor iedereen.

Van moderne hits tot populaire muziek uit het midden van de vorige eeuw, gebracht door enthousiaste amateurmuzikanten die hun liefde voor samen muziek maken graag delen met het publiek!

All dates

  • Mon 15 Jan.
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 12 Feb.
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 11 Mar.
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 15 Apr.
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 13 May.
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 10 Jun.
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 15 Jul.
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 12 Aug.
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 9 Sep.
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 14 Oct.
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 11 Nov.
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 9 Dec.
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 13 Jan.
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 10 Feb.
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 10 Mar.
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 14 Apr.
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 12 May.
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 9 Jun.
    • 13:00 – 16:00

Opening hours

  • Mon 15 January
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 12 February
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 11 March
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 15 April
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 13 May
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 10 June
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 15 July
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 12 August
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 9 September
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 14 October
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 11 November
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 9 December
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 13 January
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 10 February
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 10 March
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 14 April
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 12 May
    • 13:00 – 16:00
  • Mon 9 June
    • 13:00 – 16:00

Address and contact

Cultura

Molenstraat 45
6711 AW Ede

Mon 15 July

13:00 – 16:00

Nearby

We have found the following locations near Cultura: Het Rockin’ Old School Café:

Related articles