Cursus creatief schrijven

13 September, 09:30 – 12:00

Boekhandel Jansen & De Feijter, Velp

Wil je leuke teksten gaan schrijven, maar weet je niet hoe je moet beginnen? Of schrijf jij regelmatig verhalen, gedichten, blogs of columns en wil je graag feedback op je teksten? Wil je jouw schrijftalent ontdekken of verder ontwikkelen? Schrijf je dan nu in voor deze cursus creatief schrijven. In vijf lessen leer je van […]

Wil je leuke teksten gaan schrijven, maar weet je niet hoe je moet beginnen? Of schrijf jij regelmatig verhalen, gedichten, blogs of columns en wil je graag feedback op je teksten? Wil je jouw schrijftalent ontdekken of verder ontwikkelen? Schrijf je dan nu in voor deze cursus creatief schrijven. In vijf lessen leer je van romanschrijfster Mascha Gesthuizen een aantal basisvaardigheden voor creatief schrijven. De cursus wordt dit najaar gegeven bij Boekhandel Jansen & De Feijter in Velp. Cursusdata: vrijdagochtend eens per twee weken, vanaf 13 september 2024 tot en met 22 november 2024.

All dates

  • Fri 13 Sep.
    • 09:30 – 12:00
  • Sat 14 Sep.
    • 09:30 – 12:00
  • Sun 15 Sep.
    • 09:30 – 12:00
  • Mon 16 Sep.
    • 09:30 – 12:00
  • Tue 17 Sep.
    • 09:30 – 12:00
  • Wed 18 Sep.
    • 09:30 – 12:00
  • Thu 19 Sep.
    • 09:30 – 12:00
  • Fri 20 Sep.
    • 09:30 – 12:00
  • Sat 21 Sep.
    • 09:30 – 12:00
  • Sun 22 Sep.
    • 09:30 – 12:00
  • Mon 23 Sep.
    • 09:30 – 12:00
  • Tue 24 Sep.
    • 09:30 – 12:00
  • Wed 25 Sep.
    • 09:30 – 12:00
  • Thu 26 Sep.
    • 09:30 – 12:00
  • Fri 27 Sep.
    • 09:30 – 12:00
  • Sat 28 Sep.
    • 09:30 – 12:00
  • Sun 29 Sep.
    • 09:30 – 12:00
  • Mon 30 Sep.
    • 09:30 – 12:00
  • Tue 1 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Wed 2 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Thu 3 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Fri 4 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Sat 5 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Sun 6 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Mon 7 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Tue 8 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Wed 9 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Thu 10 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Fri 11 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Sat 12 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Sun 13 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Mon 14 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Tue 15 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Wed 16 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Thu 17 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Fri 18 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Sat 19 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Sun 20 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Mon 21 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Tue 22 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Wed 23 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Thu 24 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Fri 25 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Sat 26 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Sun 27 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Mon 28 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Tue 29 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Wed 30 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Thu 31 Oct.
    • 09:30 – 12:00
  • Fri 1 Nov.
    • 09:30 – 12:00
  • Sat 2 Nov.
    • 09:30 – 12:00
  • Sun 3 Nov.
    • 09:30 – 12:00
  • Mon 4 Nov.
    • 09:30 – 12:00
  • Tue 5 Nov.
    • 09:30 – 12:00
  • Wed 6 Nov.
    • 09:30 – 12:00
  • Thu 7 Nov.
    • 09:30 – 12:00
  • Fri 8 Nov.
    • 09:30 – 12:00
  • Sat 9 Nov.
    • 09:30 – 12:00
  • Sun 10 Nov.
    • 09:30 – 12:00
  • Mon 11 Nov.
    • 09:30 – 12:00
  • Tue 12 Nov.
    • 09:30 – 12:00
  • Wed 13 Nov.
    • 09:30 – 12:00
  • Thu 14 Nov.
    • 09:30 – 12:00
  • Fri 15 Nov.
    • 09:30 – 12:00
  • Sat 16 Nov.
    • 09:30 – 12:00
  • Sun 17 Nov.
    • 09:30 – 12:00
  • Mon 18 Nov.
    • 09:30 – 12:00
  • Tue 19 Nov.
    • 09:30 – 12:00
  • Wed 20 Nov.
    • 09:30 – 12:00
  • Thu 21 Nov.
    • 09:30 – 12:00

Opening hours

  • Fri 13 September
    • 09:30 – 12:00
  • Sat 14 September
    • 09:30 – 12:00
  • Sun 15 September
    • 09:30 – 12:00
  • Mon 16 September
    • 09:30 – 12:00
  • Tue 17 September
    • 09:30 – 12:00
  • Wed 18 September
    • 09:30 – 12:00
  • Thu 19 September
    • 09:30 – 12:00
  • Fri 20 September
    • 09:30 – 12:00
  • Sat 21 September
    • 09:30 – 12:00
  • Sun 22 September
    • 09:30 – 12:00
  • Mon 23 September
    • 09:30 – 12:00
  • Tue 24 September
    • 09:30 – 12:00
  • Wed 25 September
    • 09:30 – 12:00
  • Thu 26 September
    • 09:30 – 12:00
  • Fri 27 September
    • 09:30 – 12:00
  • Sat 28 September
    • 09:30 – 12:00
  • Sun 29 September
    • 09:30 – 12:00
  • Mon 30 September
    • 09:30 – 12:00
  • Tue 1 October
    • 09:30 – 12:00
  • Wed 2 October
    • 09:30 – 12:00
  • Thu 3 October
    • 09:30 – 12:00
  • Fri 4 October
    • 09:30 – 12:00
  • Sat 5 October
    • 09:30 – 12:00
  • Sun 6 October
    • 09:30 – 12:00
  • Mon 7 October
    • 09:30 – 12:00
  • Tue 8 October
    • 09:30 – 12:00
  • Wed 9 October
    • 09:30 – 12:00
  • Thu 10 October
    • 09:30 – 12:00
  • Fri 11 October
    • 09:30 – 12:00
  • Sat 12 October
    • 09:30 – 12:00
  • Sun 13 October
    • 09:30 – 12:00
  • Mon 14 October
    • 09:30 – 12:00
  • Tue 15 October
    • 09:30 – 12:00
  • Wed 16 October
    • 09:30 – 12:00
  • Thu 17 October
    • 09:30 – 12:00
  • Fri 18 October
    • 09:30 – 12:00
  • Sat 19 October
    • 09:30 – 12:00
  • Sun 20 October
    • 09:30 – 12:00
  • Mon 21 October
    • 09:30 – 12:00
  • Tue 22 October
    • 09:30 – 12:00
  • Wed 23 October
    • 09:30 – 12:00
  • Thu 24 October
    • 09:30 – 12:00
  • Fri 25 October
    • 09:30 – 12:00
  • Sat 26 October
    • 09:30 – 12:00
  • Sun 27 October
    • 09:30 – 12:00
  • Mon 28 October
    • 09:30 – 12:00
  • Tue 29 October
    • 09:30 – 12:00
  • Wed 30 October
    • 09:30 – 12:00
  • Thu 31 October
    • 09:30 – 12:00
  • Fri 1 November
    • 09:30 – 12:00
  • Sat 2 November
    • 09:30 – 12:00
  • Sun 3 November
    • 09:30 – 12:00
  • Mon 4 November
    • 09:30 – 12:00
  • Tue 5 November
    • 09:30 – 12:00
  • Wed 6 November
    • 09:30 – 12:00
  • Thu 7 November
    • 09:30 – 12:00
  • Fri 8 November
    • 09:30 – 12:00
  • Sat 9 November
    • 09:30 – 12:00
  • Sun 10 November
    • 09:30 – 12:00
  • Mon 11 November
    • 09:30 – 12:00
  • Tue 12 November
    • 09:30 – 12:00
  • Wed 13 November
    • 09:30 – 12:00
  • Thu 14 November
    • 09:30 – 12:00
  • Fri 15 November
    • 09:30 – 12:00
  • Sat 16 November
    • 09:30 – 12:00
  • Sun 17 November
    • 09:30 – 12:00
  • Mon 18 November
    • 09:30 – 12:00
  • Tue 19 November
    • 09:30 – 12:00
  • Wed 20 November
    • 09:30 – 12:00
  • Thu 21 November
    • 09:30 – 12:00

Address and contact

Boekhandel Jansen & De Feijter

Emmastraat 6
6881 ST Velp

Fri 13 September

09:30 – 12:00

Nearby

We have found the following locations near Cursus creatief schrijven:

Related articles